تهران، میدان فاطمی، اول جویبار ، کوچه غفاری غربی، پ۳۴
۰۹۱۲۳۲۶۳۴۰۰,۸۸۹۷۳۸۰۱
درباره ما

تاریخچه برآیند

مجموعه برآیند شامل دبیرستان دخترانه و همچنین پسرانه است. دبیرستان و مدرسه کنکور برآیند با تکیه بر تجربیات اساتید مجرب در رشته های گوناگون و همچنین بهره گیری از تخصص جوانان شایسته ی این مرز و بوم آغاز به کار کرد. در این مدت سعی بر این داشته ایم که آموزش ها و برنامه ریزی های هدفمندی را برای دانش آموزان فراهم کنیم. توجه ما به آموزش مجازی در کنار آموزش واقعی همواره یکی از وجوه تمایز دبیرستان برآیند است.م

فهوم مدرسه کنکور از آموزش کامل، زمانبندی دقیق و همچنین کلاس های تکمیلی نکته و تست نشأت می گیرد. برنامه ریزی برای کنکور از همان پایه دهم آغاز می گردد. پس از آموزش های پایه ی دهم، جمع بندی دروس در تابستان صورت می گیرد. آموزش پایه ی یازدهم هم به همین ترتیب بوده و از تابستان آغاز می شود. برنامه ی تحصیلی پایه ی دوازدهمی،از تابستان تا اسفند چیده می شود، به این صورت که تا اسفند ماه تمامی سرفصل ها آموزش داده شده و با جمع بندی مفهومی و نکته و تست پایان می یابد. 

دبیرستان و مدرسه کنکور برآیند هیچ گاه تعطیل نیست. کتابخانه آنلاین ، تلویزین مجازی، آموزش های آنلاین و آزمون های تستی و تشریحی آنلاین دبیرستان برآیند همواره برقرار هستند.

ما در دبیرستان و مدرسه کنکور برآیند سه هدف را دنبال می کنیم، آموزش،پرورش و تربیت نیروهای متخصص آینده ی ایران عزیزمان.